چه جور ماشين كنترلی برای كودك من مناسب است؟- هایپرکلابز

مديسه 5 سال پیش
چه جور ماشين كنترلی برای كودك من مناسب است؟- هایپرکلابز هایپرکلابز :

كودكان عاشق تقلید كردن از بزرگ‌ترها هستند و این را صاحبان كارخانه‌های تولید ماشین‌های كنترلی خوب می‌دانند. ماشین‌های كنترلی هیجانی را كه بچه‌ها به دنبالش هستند در اختیارشان می‌گذارد و به آنها اجازه می‌دهد مثل پدر و مادرشان از كنترل یك وسیله نقلیه لذت ببرند. اما قبل از خرید یك ماشین كنترلی برای راننده‌ی زیر سن قانونی خود، باید نكاتی را در نظر بگیرید كه هزینه نسبتا زیادی كه برای این اسباب بازی لوكس می‌پردازید قابل قبول

آیا ماشین كنترلی مورد نظرتان كنترل آسانی دارد؟
برای شروع بهتر است با یك ماشین كنترلی ساده شروع كنید و به دنبال ماشین‌های عجیب و غریب با سیستم كنترل عجیب و غریب نباشید. به خصوص اگر نمی‌خواهید كودكتان در همان اولین استفاده یك خروار پولی كه برای خرید ماشین كنترلی داده‌اید نابود كند!

چه جور ماشين كنترلی برای كودك من مناسب است؟- هایپرکلابزقرار است از ماشین كنترلی كجا استفاده شود؟
اگر در یک خانه کوچک و یا یک آپارتمان بدون دسترسی منظم به پارک یا زمین بازی زندگی می‌کنید، از خریدن اسباب‌بازی‌های كنترلی بیش از حد بزرگ اجتناب كنید. برای بازی در حیاط خلوت و یا پارک، یک کامیون بزرگ كنترلی و یا یك ماشین خیلی بزرگ انتخابی جذاب به حساب می‌آید که كودكتان می‌تواند با آن در چمن و خاک حسابی خوش بگذراند!

چه جور ماشين كنترلی برای كودك من مناسب است؟- هایپرکلابزكودكتان چقدر صبر و حوصله دارد؟
بد نیست به این دقت كنید كه ماشین كنترلی مورد نظرتان چقدر زمان برای شارژ شدن خواهد برد. چرا كه كودك شما از این كه ماشین محبوبش بعد از چند دور بازی از شارژ خالی شود و مجبور شود زمان زیادی را برای دوباره شارژ شدنش تحمل كند قطعا خسته و بی‌حوصله می‌شود و به سرعت علاقه‌اش را به اسباب بازی محبوبش از دست خواهد داد. برای همین بد نیست در هنگام خرید به زمان مورد نیاز برای شارژ شدن ماشین كنترلی دقت كنید.

آیا ماشین كنترلی مورد نظرتان به اندازه كافی “النگ و دولنگ” دارد؟
برخلاف بزرگسالان كودكان عاشق چیزهای اضافی و پر رنگ و لعابی هستند كه به اسباب بازی وصل می‌شود. در واقع هرچه پر زرق و برق‌تر، جذاب‌تر! چراغ چشمک‌زن، تزئینات رنگارنگ و یا بوق‌های عجیب و غریب موجود بر روی ماشین كنترلی به سرعت دل كودكتان را خواهند برد و او را ساعت‌ها با اسباب بازی محبوبش سرگرم خواهد كرد. گفتن ندارد كه اسباب بازی‌های كنترلی با تم‌های تلویزیونی و شخصیت‌های محبوب كارتونی هم تا چه حد در دلربایی از كودك شما موفق خواهد بود.

چه جور ماشين كنترلی برای كودك من مناسب است؟- هایپرکلابزآیا ماشین كنترلی مورد نظرتان اندازه مناسبی دارد؟
درست است كه كودكان عاشق ماشین‌های بزرگ‌تر و سنگین‌ترند اما باید بدانید كه ماشین كنترلی هرچه بزرگ‌تر باشد سختی بیشتری در استفاده دارد و زودتر به مرحله كنار گذاشته شدن می‌رسد. ماشین‌های كوچك‌تر علاوه بر اینكه راحت‌تر استفاده می‌شوند، قابلیت حمل و نقل به سفر، خانه مادربزرگ و دورهمی‌های بچگانه را هم دارند و چرا كه نه! می‌توانید كودكانتان را در یك پارك دور هم جمع كنید و یك مسابقه رالی بین ماشین كنترلی‌ها راه بیندازید!

ساير تصاوير

چه جور ماشين كنترلی برای كودك من مناسب است؟- هایپرکلابز چه جور ماشين كنترلی برای كودك من مناسب است؟- هایپرکلابز چه جور ماشين كنترلی برای كودك من مناسب است؟- هایپرکلابز
منبع :http://blog.modiseh.com/%DA%86%D9%87-%D8%AC%D9%88%...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب