نکات مهم در انتخاب رنگ لنزهای رنگی چشم- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
 نکات مهم در انتخاب رنگ لنزهای رنگی چشم- هایپرکلابز هایپرکلابز :

رنگ لنز چشم مناسب برای پوست سبزه

اغلب مردم اعتقاد دارن که رنگ های روشن برای پوست سبزه مناسب نیست، در حالی که این عقیده اشتباهه. رنگ عسلی یا قهوه ای روشن، رنگ های خیلی عالی و جذابی هستن.

اگه دوست دارین ظاهر دل انگیز و متفاوتی داشته باشین، رنگ خاکستری به نسبت تیره را امتحان کنین تا ظاهرتون رو سرد و جذاب کنه.

بعضی از درجه های آبی و سبز برای پوست سبزه مناسبه ولی سعی کنین درجه های روشن اونها را انتخاب نکنین.


رنگ لنز چشم مناسب برای پوست متوسط یا گندمی

استفاده از رنگ های روشن، فکر خوبیه. رنگ سبز از رنگ‎هاییه که برای شما بسیار زیباست ولی در این صورت سعی کنین از آرایشی که در اون، رنگ سبز وجود داره استفاده نکنین.

چون روی ظاهرتون تاثیر می گذاره. از رنگ آبی دوری کنین. همچنین رنگ عسلی، فندقی و خاکستری، رنگ های شگفت انگیزی هستن.

لنز سرمه ای هم اگر تصمیم دارین رنگ ملایم و رقیقی انتخاب کنین، مناسب و زیباست. رنگ لنز مناسب برای پوست سبزه روشن یا سفید .

آبی و طوسی با همه درجه های شان برای شما عالی ان. فیروزه ای و رنگ های دریایی اگر همراه شون لباس های سفید بپوشین، رنگ های فوق العاده ای هستن. ارغوانی و بنفش رنگ های بسیار زیبایی هستن، ولی کمی جلب توجه می کنن و برای تمام مناسبات، مناسب نیستن.

فقط کسانی که پوست بسیار روشن دارن، می تونن از لنز ارغوانی استفاده کنند اون هم بدون هیچ آرایشی؛ که در این صورت ظاهرشون طبیعی خواهد بود.


لنز چشم مناسب برای همه رنگ های پوست

استفاده از لنزهایی که سه درجه از یک نوع رنگ را به صورت ترکیبی در خود دارن، برای تمام رنگ های پوست مناسب ان. با این وجود، قوانین مشخص و محدودی برای انتخاب رنگ مناسب وجود نداره. چیزی که باید در نظر داشته باشین، اینه که از انتخاب و تست رنگ های جدید هراسی نداشته باشین!

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب