اشتباهات رایج در استفاده از کانسیلرها در آرایش- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
 اشتباهات رایج در استفاده از کانسیلرها در آرایش- هایپرکلابز هایپرکلابز :

کانسیلر محصول شناخته شده ­ای است که همیشه از آن استفاده می­کنیم و پیوسته در جستجوی راهی برای استفاده­ ی درست از آن هستیم. پیدا کردن هماهنگ­ترین تن رنگ، و سطح پوشانندگی دلخواه، و نوعی که با پوست سازگار باشد، عواملی هستند که انتخاب کانسیلر مناسب را دشوار می­کنند.

اگر از کانسیلری که هم­ اکنون استفاده می­کنید ناراضی هستید و یا نتیجه­ ی دلخواه خود را نمی­بینید، شاید وقت تغییرات رسیده­ است! در ادامه 3 اشتباهی که در رابطه با کانسیلر خود ممکن است مرتکب شوید معرفی کرده و راه درست آن را بیان خواهیم کرد.


کانسیلری که چین و چروک به وجود می ­آورد

اگر کانسیلر شما دائما ترک می­خورد و چروکیده می­شود، شاید از آن زیاد استفاده می­کنید و یا روش درست استفاده را نمی­دانید. کانسیلرهای کرمی بیشتر چروک می­خورند چون مواد آن از بقیه­ ی انواع سنگین­تر است.

بهترین راه برای استفاده از کانسیلر کرمی این است که مقدار کمی را برداشته و مخلوط کنید، البته نباید زیاده­ روی کنید. اگر پوستی چرب دارید، بعد از استفاده از کانسیلر در زیر چشمانتان، با کمی پودر آن را ثابت کنید.


زیر چشمانتان بیش از حد سفید می­شود

عکاسی با نور فلاش می­تواند بسیاری از اشتباهات آرایشی را برملا سازد و اگر زیر چشم­ های شما بیشتر از حد طبیعی سفید است، ممکن است به این معنی باشد که از طیف رنگی نادرست استفاده می­کنید.

کانسیلر تنها باید کمی از تن رنگ پوست شما روشن­تر باشد، نه خیلی سفیدتر! اگر دور چشمانتان حلقه­ه ای تیره دارید، ابتدا آن ناحیه را با رنگی مناسب تنظیم کنید و بعد به جای سایه­ ی خیلی روشن، از کانسیلر استفاده کنید.


بدون در نظر گرفتن شرایط، از همان فرمولاسیون استفاده می­کنید

یک نوع کانسیلر برای همه مناسب نیست. بلکه انواع تخصصی آن برای لکه­ ها، زیر چشم و حتی تنظیم رنگ پوست وجود دارد.

ممکن است از کانسیلری برای تصحیح رنگ زیر چشم­ها استفاده کنید، اما برای لکه­ های پوستی به نوع خاصی نیاز دارید که حاوی سالیسیلیک اسید است و برای محو کردن لکه مناسب است. هیچ­گاه نباید از نوع اسیددار برای زیر چشمانتان استفاده کنید.

دانستن این که چه نوع کانسیلری برای پوست شما مناسب است، مانع اشتباهات آرایشی شما شده و نتایج بهتری نیز دریافت می­کنید.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب