چگونه ورزشی به کار وزن کم کردن می آید؟- هایپرکلابز

زهرا نصیری 7 سال پیش
چگونه ورزشی به کار وزن کم کردن می آید؟- هایپرکلابز هایپرکلابز :

اگر قصد دارید رژیم غذایی بگیرید، باید برای موفقیت بیشتر برخی حرکات ورزشی را نیز انجام دهید. اما چرا ورزش و رژیم غذایی باید در کنار هم باشند؟ به دلایل زیر:
۱. در همان زمان که رژیم غذایی سبب از بین بردن چربی بدن و توده عضلات می شود، ورزش به حفظ یا حتی اضافه شدن عضلات کمک می کند.
۲. موقعی که رژیم های غذایی کم کالری توانایی بدنی شما را برای سوزاندن انرژی در حال استراحت (متابولیسم بدن) کاهش می دهد، حرکات ورزشی این توانایی را بیشتر هم افزایش خواهند داد.
۳. زمانی که ورزش می کنید نه تنها کالری می سوزانید، بلکه بدن تان را برای سوزاندن کالری برای چند ساعت پس از ورزش آماده می کنید. هرچه طولانی تر و زیادتر ورزش کنید، تاثیر ماندگارتری حاصل می شود: آن وقت بدن تان در زمان استراحت و حتی هنگام خواب کالری بیشتری می سوزاند.
۴. وقتی به برنامه رژیم غذایی خود حرکات ورزشی را نیز بیفزایید، چربی بیشتری را با سرعت بیشتری از دست خواهید داد. اما در زمان ورزش کردن کدام بهتر است؟ آرام دویدن یا سریع راه رفتن؟ احتمالا می دانید که اگر یک ورزشکار آماتور باشید هرچه بیشتر و تندتر بدوید، احساس بدتری به شما دست خواهد داد و خیلی زودتر مجبور به دست کشیدن از آن خواهید شد.

به همین دلیل ما موارد زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:
۱. با سرعت آهسته دویدن را شروع کنید و بعضی اوقات حین دویدن آن را قطع کنید. این کار به شما اجازه خواهد داد تا برای مدت زمان طولانی تر، چربی بیشتری را بسوزانید.
۲. مسافت دویدن را کم کم افزایش دهید. آرام دویده و برای استراحت راه بروید، با این کار قادر خواهید بود تا مسافت بیشتری را بدون خستگی افزایش دهید.
۳. این را بدانید که با افزایش مسافت دویدن کالری و چربی بیشتری خواهید سوزاند.
۴. اگر حین دویدن برای لحظاتی قدم های خود را آهسته کنید، به بدن خود اعلام می کنید که استقامت شما به طور جدی افزایش یافته وقتی دوباره شروع به دویدن کنید، بدن تان با سوزاندن چربی به جای قند واکنش نشان خواهد داد.

منبع :http://www.persianpersia.com/lifestyle/ldetails.ph...
6 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 2 دیدگاه از 2 دیدگاه
غزال  مظفريان غزال مظفريان applause applause applause
7 سال پیش
مهدیه سپهر مهدیه سپهر roseroserose
7 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب