صبحانه اي مفيد براي تناسب اندام- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
صبحانه اي مفيد براي تناسب اندام- هایپرکلابز هایپرکلابز :

اگر شما یا اطرافیان تان دچار اضافه وزن هستید و می خواهید به وزن مناسب و ایده آل خودتان دست یابید و یا از رژیم های مختلفی استفاده می کنید حتما همراه ما در این مطلب باشید چرا که در خصوص کاهش وزن و لاغر شدن مطالبی در نظر گرفته ایم که حول محور صبحانه می چرخند. همانطور که می دانید صبحانه از وعده های غذایی اصلی محسوب می شود که متاسفانه برخی نسبت به آنها بی توجه هستند در صورتی که این وعده از همه جهت برای بدن انسان مهم است از جمله در بحث لاغر شدن. اگر می خواهید صبحانه ای کامل بخورید و اما دچار اضافه وزن نشوید و حتی کاهش وزن هم پیدا کنید این مطلب را از دست ندهید.
ممکن است شما خانهایی را دیده باشید که لاغر هستند و تناسب اندام دارند و دوست داشته باشید بدانید چه می خورند. ما صبحانه این گونه افراد را برای شما در نظر گرفته ایم.

صبحانه ای مفید برای تناسب اندام و لاغر شدن -آکا
آکاایران: صبحانه ای مفید برای تناسب اندام و لاغر شدن
ویژگی صبحانه خانم های لاغر چیست؟
به گزارش آکاایران اگر فکر می کنید خانمهای لاغر وعده های غذایی شان را حذف می کنند؟!
محققان دانشگاه کرنل در یکی از مطالعات اخیر به بررسی عادات غذایی ۱۴۷ نفر پرداختند که اکثرشان خانم های لاغر بودند. در واقع، این محققان از خانم ها سوالاتی پرسیدند تا ببینند عادات غذایی مربوط به صبحانه آنان چطور است و سوال اصلی شان این بود: به طور متوسط هر روز چه غذاهایی به عنوان صبحانه می خورید؟
نتایج نشان داد که رایج ترین صبحانه ها شامل این موارد می شد: میوه (۵۱ درصد)، لبنیات (۴۱ درصد)، غلات سرد (۳۳ درصد)، نان (۳۲ درصد)، تخم مرغ (۳۱ درصد)، غلات گرم (۲۹ درصد) و قهوه (۲۶ درصد).

نکته جالب تر این بود که فقط ۴ درصد این خانم ها اظهار کردند که صبحانه نمی خورند! و این یعنی ۹۶ درصد خانم های لاغر صبحانه می خورند! ضمن این که نتایج به دست آمده نشان می دهد که پروتئین ها و کربوهیدرات های با کیفیت، نقش مهمی در صبحانه این خانم ها دارند. و این هم یعنی خانم های لاغر همه کربوهیدرات ها را برنامه غذایی شان حذف نمی کنند. اغلب متخصصان تغذیه توصیه می کنند که حتما ۲۰ گرم پروتئین به عنوان صبحانه استفاده کنید تا احساس سیری طولانی تری داشته باشید، اما نباید کالری صبحانه بیشتر از ۴۰۰ باشد.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب