7 ترفند برای کاهش وزن سریع هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی- هایپرکلابز

عبدالحمید وثوق 6 سال پیش
7 ترفند برای کاهش وزن سریع هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی- هایپرکلابز هایپرکلابز :

اگر می‌خواهید از ورزش کردن و باشگاه رفتن در کوتاه‌ترین زمان بهترین نتیجه را بگیرید باید علاوه بر تحرک بدنی یک رژیم غذایی مناسب را هم رعایت کنید. ما به شما چند توفند پیشنهاد می‌کنیم که به کمک آنها بتوانید سریع‌تر لاغر شوید.

1.همیشه مقداری آجیل همراه داشته باشید. آجیل یک میان وعده فوق‌العاده سرشار از اسیدهای چرب امگا 3، فیبر و پروتئین است که علاوه بر تقویت عملکرد مغز و قلب به کاهش کلسترول خون و افزایش سطح انرژی هم کمک زیادی می‌کند. قبل و بعد از تمرین و فعالیت ورزشی مقداری بادام و بادام زمینی میل کنید تا هم انرژی کافی داشته باشید و هم چربی‌سوزی را شدت بخشید.

2.میان‌وعده‌های گیاهی میل کنید. مصرف هویج، کرفس، گوجه فرنگی، خیار و کلم بروکلی قبل از ورزش تاثیر بسیاری بر کاهش وزن دارد. ضمن اینکه شما را برای انجام حرکات ورزشی سرحال نگه می‌دارد.

3. همیشه میوه‌ها و سبزیجات یخ زده در فریزر خود داشته باشید. در این صورت می‌توانید اطمینان حاصل کنید که رژیم غذایی سبزیجات شما همیشه برقرار خواهد بود و اگر زمانی فرصت خرید آنها را نداشتید می‌توانید از ذخیره خود استفاده کنید.

4. میوه‌های قابل حمل مانند سیب، گلابی، آلو و یا موز را همراه خود به باشگاه یا پیاده‌روی ببرید. زمانی که در حین ورزش احساس گرسنگی کردید وجود این ذخیره غذایی سبب می‌‌شود به سمت خواروبارفروشی‌ها کشیده نشوید.

5.از نگه داشتن چیپس و کلوچه در خانه خودداری کنید. خیلی از افراد تا زمانی که چیپس و پفک در خانه دارند به سمت خوردن هویج و کرفس نخواهند رفت. در دسترس بودن خوراکی‌های مضر تمام تلاش شما را برای کاهش وزن خنثی خواهد کرد.

6.خوردن میان‌وعده را تمرین‌ کنید. خوردن سه وعده غذایی زمانی که گرسنه هستید به جز پرخوری و خالی کردن مقدار زیادی کالری و چربی در بدن نتیجه‌ای نخواهد داشت. هر 2 یا 3 ساعت یکبار یک میان وعده مفید مانند مقداری آجیل، سالاد سبزیحات و یا سوپ سبک بخورید تا زمان فرا رسیدن وعده اصلی پرخوری نکنید.

7.یک برنامه‌ریزی دقیق برای خوردن میان‌وعده‌های سالم داشته باشید. زمانی که خود را موظف به رعایت برنامه کردید برایتان تبدیل به عادت خواهد شد و این مسئله به کاهش وزن و تناسب اندام دائمی‌تان کمک بسیاری خواهد کرد.

منبع :http://www.iranneeds.com/medical/227-562-195297/7-...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب