˝آواز پرواز˝ به یاد استاد امیری فلاح منتشر شد- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
˝آواز پرواز˝ به یاد استاد امیری فلاح منتشر شد- هایپرکلابز هایپرکلابز :

آلبوم "آواز پرواز" شامل سه شیار ( تراک ) با محتوای آواز دشتی و آواز سه‌گاه و آواز چهارگاه است که نوازندگانی چون: فرهود امیرانی (سه‌تار)، امین پرویززاده (کمانچه) و حامد حبیب‌پور (تنبک و سنتور) آوازهای محمد قنبری را همراهی و جواب آواز داده‌اند.

در بخشی از متن جلد آلبوم می‌خوانیم: لحن گرفته و صمیمی قنبری در ارایه شیوه‌های قدمایی به خوبی از عهده برآمده، گاه دقیقا یادآور و تقلید از صدای زنده‌یاد امیری فلاح است، گاه یادآور لحن زنده‌یاد روح انگیز در صفحه‌هایش با استاد مهدی مفتاح و گاه به تمامی خودش است. وفاداری او در ارایه شگردهای آوازی استاد امیری گاه تا آنجاست که ترجیح داده همان خوانده استاد را عین به عین تکرار کند .

استاد امیری فلاح روش و شیوه‌اش همانند بسیاری از خوانندگان نامدار قدیمی نظیر سلیمان امیر قاسمی و قمرالملوک وزیری از سبک بنیاد نهاده استاد سید حسین طاهرزاده پیروی می‌کرد و حاوی خرده ابتکارات زیبای شخصی بود که از دیگران متمایز و ممتازش می ساخت...

موسسه راوی تولید و انتشارآلبوم "آواز پرواز" را به مدیریت تولید رضا مهدوی با صدابرداری حسن خدایی نیا و گرافیک طراحی سهیل حسینی انجام داده و از امروز پخش سراسری شده است.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب