فرهنگسرای نیاوران میزبان شاعران، طنزپردازان و اهالی موسیقی- هایپرکلابز

فرهنگسرای نیاوران میزبان شاعران، طنزپردازان و اهالی موسیقی- هایپرکلابز هایپرکلابز :

جشن «حریر تحریر » شامل شعرخوانی، ترانه خوانی، طنز و موسیقی از روز سه شنبه سوم ماه مبارک رمضان به مدت 10 شب و با حضور شاعران برجسته و هنرمندان موسیقی کشور در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.
به گزارش روز یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، فرهنگسرای نیاوران با افتتاح کانون ادبی نیاوران، به اجرای برنامه های با نشاط در ماه ضیافت الهی می بپردازد.

مسئول امور ادبی و دبیر برگزارکننده برنامه های حریرتحریر با اشاره به حدیث نبوی (ص) ˈ بعد از نماز، شاد کردن دل مومن بالاترین عبادت استˈ؛ گفت: با این نیت و با هدف ایجاد سرور در قلب مومنین و برای ایجاد فضایی با طراوت و شاداب برنامه های حریر تحریر را برگزار می کنیم.

اکبر کتابدار با اشاره به تجربه برگزاری چنین برنامه هایی در سال های گذشته ، عنوان کرد: ما پیش از این نیز برنامه های جشن ماه مبارک رمضان را با نام های دیگر در جاهای مختلف از جمله فرهنگسرای اندیشه، خانه هنرمندان و ... برگزار کرده بودیم.

وی در مورد درباره هنرمندانی که در این برنامه ها به اجرای برنامه می پردازند، فاطمه راکعی، سهیل محمودی، حمیدرضاشکارسری، پرویز بیگی حبیب آبادی، ناصر فیض، محمدسلمانی، ، حسین اسرافیلی، ساعد باقری، محمد علی بهمنی، عبدالجبار کاکایی، افشین علا، علیرضا قزوه، علی زارعان، مرتضی امیری اسفندقه، افشین یداللهی، افشین سیاهپوش، یغما گلرویی، بابک صحرایی، سعید امیراصلانی، حسن علیشیری، محمدعلی شیرازی، اکبر آزاد، رضا رفیع، شهرام شکیبا، همایون حسینیان، نادر ختایی، امید مهدی نژاد و ...

شاعران، ترانه سرایان و طنزپردازانی هستند که در 10 شب به اجرای برنامه می پردازند.

در پایان برنامه هر شب نیز بخش پایانی به موسیقی اختصاص داده شده است.

مهدی شهسوار، رسول رهو، محمد هاشم احمدوند، حسین علیشاپور، پوریا اخواص، اشکان کمانگری، سعید خلج، علی مومنیان، بامدادفلاحتی و مجید حسینخانی خواننده هایی هستند که هر کدام یک شب به همراه گروهشان در مراسم حریر تحریر به اجرای برنامه می پردازند.

برنامه حریر تحریر از سوم ماه مبارک رمضان به مدت 10 شب در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران و در ساعت 18 برگزار می شود.

حضور در این برنامه رایگان است و در پایان نیز با افطاری از حاضران پذیرایی می شود.

کانون ادبی نیاوران بعد از ماه مبارک رمضان نیز هر هفته با برنامه های متنوع به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

منبع :http://www.irna.ir/fa/News/81219433/%D9%81%D8%B1%D...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب