پنجمین دوره سینما انقلاب به نیمه رسید- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
پنجمین دوره سینما انقلاب به نیمه رسید- هایپرکلابز هایپرکلابز :

تاكنون فيلم هايی چون امکان مینا، جشن تولد، خشم و هیاهو، من، فهرست مقدس، لانتوری، دلبری، دختر، رسوایی2، خانه ای در خیابان چهل و يكم، به دنیا آمدن و نفس در اين جشنواره نمايش داده شده است.

همچنين و نقد و بررسی 5 فيلم با حضور عوامل آثار از ديگر برنامه هايی است كه طي روزهاي 20 تا 23 بهمن ماه در این محافل برگزار شده است.

جنبش سینما انقلاب در ادامه، امروز نمايش فيلم نخواهد داشت اما طی روزهای يكشنبه، دوشنبه و سه شنبه با نمايش آثاری از جمله؛ بادیگارد، ایستاده در غبار، ابد و یک روز، سیانور، بارکد، مالاریا و... را به همراه نقد و بررسی در محافل خرد و تخصصی و نشست با حضور عوامل فیلم ها، كار خود را ادامه خواهد داد.

نمايش فيلم ها در جشنواره ققنوس در سه سئانس 15، 30/18 و 30/21 برگزار می شود.
جشن پنجمین جایزه سینمایی ققنوس سی ام بهمن ماه ساعت 19 در تالار اندیشه حوزه هنری به کارخود پایان خواهد داد.

اين جایزه به همت جنبش فکری هنری سینما انقلاب و با دبیری دکتر روح اله رجبی از 20 تا 27 بهمن ماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار مي شود، كه حضور اهالي رسانه در اين جشنواره آزاد است.

در دوره های گذشته اين جشنواره نيز آثاری چون «مزار شریف»، «شاهزاده روم»، «روباه»، «آرایش غلیظ»، «چهارشنبه 22 اردیبهشت»، «چ»، «شیار 143» «قلاده های طلا» شايسته تقدير و نشان ققنوس جشنواره را دريافت كرده اند.

گفتنی است پنجمین دوره جایزه سینمایی ققنوس همزمان با نخستین دوره جایزه مجمع نویسندگان و منتقدین سینمای انقلاب در مراسمی مشترک با نام جشن تقدیر از منتخبین سینمای فجر انقلاب برگزار خواهد شد.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب