واکنش داریوش اسدزاده به نمایش "کمدی اتفاقات"- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
واکنش داریوش اسدزاده به نمایش "کمدی اتفاقات"- هایپرکلابز هایپرکلابز :

نمایش "کمدی اتفاقات" به کارگردانی میثم عبدی با حضور داریوش اسدزاده بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون افتتاح شد.
شامگاه گذشته 22 آذر، نمایش "کمدی اتفاقات" به کارگردانی میثم عبدی با حضور داریوش اسدزاده در تئاتر باران افتتاح شد.
پس از اجرای این نمایش 65 دقیقه‌ای، داریوش اسدزاده چتر باران را به رسم همیشگی گشود و عنوان کرد: 72 سال پیش وارد هنر تئاتر شده‌ام. با این هنر عاشق شده‌ام، بدبخت شده‌ام. این را واقعا می‌گویم. این انرژی و قدرت را در صحنه ببینید. بدون عشق مگر ممکن است؟
بازیگر سریال «خانه سبز» در ادامه افزود: از تماشای این نمایش بسیار لذت بردم، در تک تک صحنه‌ها انرژی بازیگران حاکم بود و توانستند یک نمایش کمدی پرقدرت را ارایه دهند.
اسد زاده در ادامه ضمن قدردانی از عوامل نمایش"کمدی اتفاقات"تصریح کرد: این نمایش حرف‌های فراوانی دارد و من خوشحالم امشب این گروه نمایشی به خوبی از عهده این اجرای سخت برآمد و تماشاگر را با خود همراه کرد.
این هنرمند در همین زمینه افزود: ماکسیم گورکی نویسنده روسی می‌گوید هنرمند هر جامعه، پرچمدار در پیشاپیش آن جامعه است. همه بازیگران نمایش کمدی اتفاقات نیز پرچمداران جامعه ما هستند. چرا که هنر تبسم خالق به مخلوق برگزیده در زمین است.
نمایش "کمدی اتفاقات" شب گذشته میزبان هنرمندانی نظیر امید نعمتی،گروه موسیقی پالت، مجید خسروانجم و... بود.
"کمدی اتفاقات" نوشته ادواردو دفیلپو و ترجمه داریوش مودبیان است و با بازی عباس جمشیدی، فریبا امینیان، منصور اسکندری، منوچهر رمضانی، سینوره کفاش طلب، امین قاضی، مهدی مجنونی، اسماعیل باستانی و میثم عبدی هرشب ساعت18:30 در تئاتر باران روی صحنه می‌رود.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب