مجموعه نوروزی "رفیق" بهار 94 روی آنتن می‌رود- هایپرکلابز

مجموعه نوروزی "رفیق" بهار 94 روی آنتن می‌رود- هایپرکلابز هایپرکلابز :

سیدمحمدرضا ممتاز کارگردان سریال "رفیق" در گفتگو با خبرنگار رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران، گفت: این سریال نوروزی به قلم آرش زارع داستان دو دوست قدیمی با دو قشر متفاوت طبقاتی را روایت می‌کند که با پیوستن و ارتباط این دو دوست با یکدیگر اتفاقاتی برایشان رقم می‌خورد.

وی بیان کرد: تصویربرداری این سریال نوروزی توس دوربین مجید محسنی در اصفهان و پل تاریخی خواجو به ثبت رسیده است.

ممتاز عنوان کرد: در سریال مناسبتی "رفیق" بازیگرانی چون شهره سلطانی، شهرام قائدی، خشایار راد، نعیمه نظام‌دوست، هوشنگ حریرچیان، سعید محقق، افشین سنگ‌چاپ، کاظم افرندنیا، بهزاد رحیم‌خانی، گیتی معینی، محمد امیری مهر و علی قیومی به نقش‌آفرینی می‌پردازند.

وی با اشاره به ساخت موسیقی و خواننده تیتراژ پایانی توسط احسان فدایی بیان کرد: این مجموعه با سه دوربین تصویربرداری شده و با توجه به اینکه قصد سریال در شهر اصفهان می‌گذرد، بحث بومی‌سازی صورت می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: از طرفی تلفیق بازیگران اصفهان و تهران با حضور طنازانی چون شهرام قائدی و هوشنگ حریرچیان در حوزه طنز و کمدی از دیگر ویژگی‌های این مجموعه به شمار می‌رود.

این کارگردان در خصوص عوامل سازنده این پروژه نوروزی اظهار داشت: مجید محسنی مدیر تصویربرداری، حسین حجاری مدیر صدابرداری، حسن خرسندی تهیه‌کننده، محراب شاپورزاده طراح گریم، مهدی دهقان تدوین و صداگذاری، احسان فدایی ساخت موسیقی و خواننده تیتراژ و آرش زارع در مقام طراح و نویسنده در این سریال همکاری دارند.

ممتاز خاطرنشان کرد: مجموعه مناسبتی "رفیق" از 5 فروردین 94 از شبکه استانی اصفهان روی آنتن می‌رود.


انتهای پیام/

منبع :http://www.yjc.ir/fa/news/5159989/%D9%85%D8%AC%D9%...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب