بازگشت قدیمی‌های تلویزیون در نوروز 94 به قاب جادویی- هایپرکلابز

بازگشت قدیمی‌های تلویزیون در نوروز 94 به قاب جادویی- هایپرکلابز هایپرکلابز :

این طور که در کنداکتور شبکه‌‌ها دیده می‌شود تعداد برنامه‌‌های طنز در نوروز 94 بیش از سایرین به چشم می‌خورد؛ گویا مسئولان تلویزیون دست به یکی کرده‌اند که نوروزی شاد را برای مخاطبان رقم بزنند.

به گزارش خبرنگار رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران؛ چند روزی است که جدول پخش ویژه برنامه‌های نوروز 94 منتشر شده است و تعداد زیاد برنامه‌های طنز بیش از همه چیز به چشم می‌خورد.

شبکه یک

بنابراین گزارش؛ سریال "فوق سری" به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده قرار است در ایام نوروز و در 13 قسمت بر روی آنتن شبکه 1 سیما برود در این سریال که ژانر پلیسی و مضمونی طنز دارد مهدی فخیم‌زاده، حبیب دهقان نسب، محمد صادقی، بیوک میرزایی و رامین راستاد ایفای نقش کرده‌اند و مهدی فخیم‌زاده در دو نقش سرهنگ ناصری و ناصر پاپتی ظاهر می‌شود.

بنابر گفته‌ی عوامل این سریال "فوق سری" تصمیم دارد با ریتمی تند و موقعیت‌های طنز لحظاتی شاد را برای مخاطبانش به ارمغان آورد.

ویژه برنامه تحویل سال این شبکه نیز قرار است به تهیه کنندگی بابک بادکوبه و اجرای سید علی ضیا حوالی ساعت 20 به روی آنتن برود طبق پیش زمینه‌ای که از اجرای سید علی ضیا داریم حس می‌شود برنامه "اینجا آینده" نیز شاد و مفرح باشد.

بازگشت قدیمی‌های تلویزیون در نوروز 94 به قاب جادویی

"سین مثل سریال" برنامه‌ای ترکیبی است که قرار است با اجرای امیر حسین مدرس در این ایام هر روز ساعت 23:15 به روی آنتن برود. به مناسبت تقارن دهه‌ی فاطمیه و ایام نوروز قرار است در این برنامه برترین فیلم‌های ایرانی در خصوص تکریم مقام زن و مادر معرفی شود.

گفتنی است؛ سالهای پیش محمد سلوکی اجرای این برنامه را به عهده داشت.

افزون بر اینها شبکه یک سیما در ایام نوروز هر روز فیلمی سینمایی را اکران خواهد کرد و ساعت پخش برنامه‌های کودک پس از چند سال از ساعت 10:30 تا 16:30 به روی آنتن خواهد رفت.

شبکه دو

مجموعه "کلاه قرمزی" چند سالی است که چشم مخاطبان شبکه 2 را به دیدنش در ایام نوروز عادت داده است.

این مجموعه نمایشی امسال نیز قرار است به تهیه کنندگی حمید مدرسی در 13 قسمت راس ساعت 21 از شبکه دو سیما به روی آنتن برود باید منتظر بمانیم و بدانیم آیا شخصیت جدیدی به کاراکترهای قبلی اضافه خواهد شد؟

عمو پورنگ با "محله‌ی گل و بلبل" پس از مدت‌ها به تلویزیون برمی‌گردد تا خوشحالی کودکان در این ایام با کلاه قرمزی و او چند برابر شود برنامه "گل و بلبل" در 13 قسمت و در ساعت 16:30 به روی آنتن شبکه 2 سیما می‌رود.

شبکه دو سیما در نوروز 94 با مسابقات زیادی به استقبال سال جدید رفته است.

مسابقه "دست پخت‌های خودمانی" و "نشان برتر" هر شب به ترتیب ساعت 20:15 و 23 در کل ایام نوروز به روی آنتن می‌رود.

شبکه سه

شبکه‌ی سه سیما نیز همچون همیشه دست پر به میدان آمده است؛ ویژه برنامه‌ی تحویل سال این شبکه با تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی قرار است ساعاتی قبل از سال تحویل از شبکه 3 به روی آنتن رود. پیمان قانع طراح دکور این برنامه صحبت‌هایی مبنی بر متناسب بودن دکور این برنامه با ایام فاطمیه داشته؛ همچنین اشاره کرده که از رنگ سال در دکور استفاده شده است و بیشتر مهمانان این برنامه بانوان سرشناس هستند.

مهران مدیری یکی دیگر از سورپرایزهای نوروز 94 شبکه 3 سیما است. مدیری پس از 6 سال با سریال "در حاشیه" نوروز 94 را مهمان مخاطبانش خواهد بود؛ این سریال که در یک دوره ضبطش متوقف شد با بازیگرانی چون جواد رضویان، سیامک انصاری، مهران غفوریان، مهران مدیری، ساعد و محمدرضا هدایتی و ...تصمیم دارد فصلی جدید را در تلویزیون رقم بزند این سریال که یک طنز موقعیت است از ششم فروردین 94 در 15 قسمت ساعت 23 به روی آنتن شبکه 3 خواهد رفت. گریم متفاوت بازیگران ولباس‌های خاص‌شان هر مخاطبی را برای دیدن این سریال مشتاق می‌کند.

بازگشت قدیمی‌های تلویزیون در نوروز 94 به قاب جادویی

سری دوم مسابقه‌ی آقای گزارشگر به تهیه کنندگی محمد طالبی کاشانی با هدف کشف استعدادهای برتر گزارشگری هر شب ساعت 22:15 در 14 قسمت به روی آنتن می‌رود.

شبکه پنچ

سریال سعید سلطانی قرار بود از شبکه سه سیما به روی آنتن برود که با آمدن "در حاشیه" مهران مدیری این سریال به شبکه‌ 5 رفت. سر به راه نیز مفهومی طنز دارد و سیاوش خبرابی، الناز حبیبی و محسن کیایی از بازیگران اصلی آن هستند.

اما سریال‌های نوروز 94 حاشیه‌هایی هم داشتند برای مثال سریال نوروزی شبکه 1 سیما سه بار تغییر نام داد "قورباغه و قناری"، "حس ششم" و "فوق سری" نام‌هایی بودند که فخیم‌زاده برای سریالش انتخاب کرده بود.

"در حاشیه" مهران مدیری هم یکبار از "اتاق عمل" به نام کنونی‌اش تغییر پیدا کرد.

نکته جالب نوروز 94 بازگشت قدیمی‌های تلویزیون به قاب جادویی است. مهران مدیری، مهدی فخیم‌زاده، بابک بادکوبه و سیامک انصاری از جمله این قدیمی‌ها هستند که سالها از تلویزیون دور بودند و امسال به خانه گذشته‌ی خود بازگشتند.

اگر نگاهی به کنداکتور شبکه‌ها بیاندازیم خواهیم دید که شمار سریال‌های طنز و مسابقه‌های مفرح زیادتر از سال‌های گذشته است و می‌توان گفت مسئولان رسانه ملی دست به یکی کرده‌اند تا نوروزی شاد را برای مردم رقم بزنند.

باید منتظر باشیم و ببینیم پیشکسوتان و با سابقه‌های تلویزیون در نوروز 94 چه می‌کنند؟!


انتهای پیام/

منبع :http://www.yjc.ir/fa/news/5157613/%D8%A8%D8%A7%D8%...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب