فیلم های نوروزی از افطار تا سحر به سینماها می آیند- هایپرکلابز

فیلم های نوروزی از افطار تا سحر به سینماها می آیند- هایپرکلابز هایپرکلابز :

سخنگوی شورای صنفی نمایش از آغاز اکران ویژه ماه رمضان از امروز در سینما های کشور خبر داد و گفت: با آغاز این طرح به نظر می رسد سینما داران تمایل به اکران فیلم های نوروزی در سانس های ویژه خود دارند.
غلامرضا فرجی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا گفت: فیلم های ˈخط ویژهˈ، ˈپنج ستارهˈ، ˈطبقه حساسˈ و ˈزندگی جای دیگری استˈ از جمله آثاری به شمار می آیند که سینماداران علاقه مند به نمایش ویژه آن ها هستند.

وی با بیان اینکه باید نمایش فیلم هایی که هم اکنون در حالت عادی اکران می شود، ادامه پیدا کند افزود: بنابراین فیلم هایی که از اکران خارج شده اند پس از سانس موظف روزانه، نمایش داده شوند.

سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره ساعت فعالیت سینماها درماه رمضان خاطر نشان کرد: سالن های سینما تا لحظه ای که مخاطب داشته باشند می توانند به نمایش فیلم بپردازند.

طرح «اذان تا اذان» از چند سال پیش تاکنون در ماه مبارک رمضان و در سینماها اجرا می شود. این طرح با هدف جذب مخاطبان به سینما در طول ماه مبارک رمضان اجرایی شد و فیلم های پرفروش سال های گذشته وهمچنین فیلم های خاطره انگیز سینمای ایران طی 30 سال گذشته به نمایش گذاشته می شد.

این طرح به طور معمول با استقبال خوبی از سوی سینمادوستان همراه بود و امسال نام این طرح با عنوان ˈ طرح ویژه ماه مبارک رمضان ˈ تغییر یافت ، دراین طرح بیشتر فیلم های پرفروش سال 93 و البته به انتخاب سینمادار به نمایش گذاشته می شود. همچنین در این طرح از افطار به بعد بلیت سینماها نیم بها می شود.

منبع :http://www.irna.ir/fa/News/81219822/%D8%B3%DB%8C%D...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب