بلاگ > خبر > اخبار هایپر کلابز

نویسندگان داستان کوتاه در بخش ادب و هنر

هايپركلابز 7 سال پیش
نویسندگان داستان کوتاه در بخش ادب و هنر

مدتی است هایپر کلابز در بخش ادب و هنر میزبان نویسندگانی است که متن های زیبا و داستان های کوتاه ایشان زینت بخش این قسمت از هایپرکلابز شده است.

هایپرکلابز از این طریق از این نویسندگان توانا تشکر و قدردانی می نماید:

نویسندگان داستان کوتاه در بخش ادب و هنر

جناب آقای محمد صادقی نویسنده خوب و شایسته کشورمان که با بیش از 150 متن و داستان ادبی در این قسمت به نویسندگی مشغول هستند متون بسیار زیبایی را برای ما به اشتراک می گذارند که مطالعه آنها را به کلیه کاربران هایپرکلابز توصیه اکید می کنیم . از جمله برخی از داستان های ایشان که بیشترین محبوبیت را بین کاربران و خوانندگان این بخش داشته می توان به داستان های سریالی و چند قسمتی آخرین نگاه ، خانه تکانی ، آخرین نامه و اشکهای عشق اشاره کرد که با استقبال زیادی از سوی کاربران مواجه شده است.
هایپرکلابز از این طریق از این نویسنده برتر و شایسه کشورمان تقدیر و تشکر می کند و وظیفه خود می داند مراتب قدردانی را با ارسال هدیه ای هرچند کوچک و بی ارزش در مقابل هنر این هنرمند بجا بیاورد.

نویسندگان داستان کوتاه در بخش ادب و هنر


نویسنده دیگری که به تازگی به جمع ما پیوسته سرکار خانم سعیده شریفی است که با حدود 50 داستان کوتاه در این مدت کم ما را همراهی کرده اند . داستان های کوتاه و جالب این نویسنده شایسته نیز مورد اسقبال کاربران قرار گرفته و داستان های ایشان توسط کاربران دنبال می شود.از جمله آثار محبوب این نویسنده نیز می توان به داستان های کوتاه یک قطره اشک ، به خاطر خانواده و یک کاسه پر از محبت اشاره کرد.

کاربران هایپرکلابز می توانند با مراجعه به صفحات شخصی این دو نویسنده کلیه متون ادبی ایشان را مطالعه نموده و نظرات خود را با ایشان در میان بگذارند.

هایپرکلابز از نویسنده محترم سرکار خانم سعیده شریفی نیز تقدیر و تشکر می کند و از ایشان نیز با ارسال هدیه ای بسیار نا قابل تشکر می نماید.

هایپرکلابز با ادای احترام به کلیه هنرمندان این مرز و بوم برای همه ایشان آرزوی موفقیت روز افزون دارد و امیدوار است از این پس بیش از پیش شاهد حضور هنرمندان ، متخصصان و عالمان صاحب نظر و صاحب سبک در تمام رشته های مورد نیاز بشر در هایپرکلابز باشد.

همچنین با علم به اینکه هر یک از کاربران هایپرکلابز دانش و هنری در یکی از زمینه های هنری و علمی دارند از همه کاربران دعوت می کند اطلاعات و دانش خود را به نام خودشان در هایپرکلابز منتشر کنند تا بدین وسیله مانند دو نویسنده فوق سایر کاربران نیز استفاده نمایند.

ساير تصاوير

نویسندگان داستان کوتاه در بخش ادب و هنر نویسندگان داستان کوتاه در بخش ادب و هنر
منبع :http://hyperclubz.com
9 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 8 دیدگاه
محمد  صادقی محمد صادقی سلام دوستان گرامی گرچه با تاخیر زیاد پاسخ محبتتون رو میدم ولی واقعا" شرمنده ام... این روزا کمی گرفتاری داشتم و کمتر به گلستان سرمیزدم. جا دارد با نهایت احترام و ادب از لطف و محبت شما صمیمانه تشکرکنم و امیدوارم همیشه و همیشه روزهایی سرشار ازسلامتی و موفقیت در زندگی داشته باشید.
7 سال پیش
ستاره صابری ستاره صابری سلام ...عرض تبریک خدمت این دو بزرگوار علی الخصوص استاد ارجمند جناب اقای صادقیکه علاوه بر نویسندگی استاد خط و چندین هنر دیگر نیز میباشند واقعا دست مریزاد استاد درود برشما ودستان پرتوان شما انشاالله هر جا که هستید همیشه سلامت و موفق باشید من بنوبه خود در مقابل شما سر تعظیم فرود می اورم و برایتان ارزوی موفقیت میکنم
7 سال پیش
مهری طهماسبی مهری طهماسبی تبریکات صمیمانه ام را پذیرا باشید
7 سال پیش
سپيده اکبري سپيده اکبري سلام به همه.بنده به شخصه ارادت خاصي به آقاي صادقي دارم چون واقعا انسان متشخص و دانايي هستند و از همين طريق هم از دوست خوبم خانم شريفي بابت داستان هاي جالبش کمال تشکر رو به عمل ميارم.انشاا... موفق باشيد و پاينده.
7 سال پیش
موج موج موج موج دست مريزاد هايپر .. منم به نوبه خود از اين دو عزيز دوست داشتني تقدير ميكنم اميدوارم هميشه سلامت باشند و موفق در تمامي مراحل زندگيشان
7 سال پیش
1 2